Software Workflow Akcidenční

EQUIOS PT-R

EQUIOS PT-R

EQUIOS PT-R je moderní a flexibilní systém workflow vytvořený tak, aby dokázal růst a adaptovat se v náročných podmínkách tiskového průmyslu. Je určen jak pro konvenční (CTP) tak pro digitální (POD) tiskové technologie včetně personalizace dat při vysokorychlostním digitálním tisku. EQUIOS dokonale řídí produkci zakázky od momentu vzniku přes všechny její výrobní fáze až po knihařské zpracování a celkovou finalizaci zakázky. Díky programu EQUIOSNET pro spolupráci s ostatními výrobci softwaru a hardwaru dokáže systém EQUIOS promocí standardu JDF snadno komunikovat i s produkty dalších výrobců.

Equios RITE

Equios RITE

Jde o základní verzi workflow Equios PT-R. Je určeno pro ty, kteří chtějí učinit první krok pro zavedení automatického procesu přípravy a výstupu tiskových dat.    

Equios Online

Equios Online

Rozšiřující modul pro Equios PT-R.   Tento modul doplňuje Equios o přesný webový náhled dat, který umožňuje vzdálené korekce a odsouhlasení zakázky. Před tím, než jde zakázka osvícena na desku, zákazník obdrží od tiskárny email s odkazem na webovou stránku, kde jsou připraveny náhledy dat, které může prohlížet, komentovat je a potvrdit nebo zrušit jejich další zpracování.

Dainippon Screen Spekta 2

Dainippon Screen Spekta 2

Firma Dainippon Screen vyvinula pro svá zařízení CTP speciální hybridní rastr s ohledem na co nejlepší tiskový výstup. Spekta 2 kombinuje stabilní a vyzkoušené vlastnosti autypického rastru jako je klidný tisk ploch a předvídatelný nárůst tiskového bodu s výhodami pro kresbu především detailů a menšího odběru barvy u stochastické technologie.

1