Software Workflow Novinové

Agfa :Arkitex

Agfa :Arkitex

Specializované workflow pro novinové provozy, jenž díky svému modulárnímu a flexibilnímu systému lze implementovat do libovolné novinové technologie. Univerzální uživatelské www rozhraní umožňuje rychlý přehled o stavu výroby s náhledy stran, možnost flexibilního zásahu operátora se změnou na poslední chvíli. Systém je založen na XML technologii.

:Arkitex Pair

:Arkitex Pair

:Arkitex Pair je modul pro automatické párování a vyřazování stran. Může pracovat samostatně nebo jako doplněk do Arkitex Director nebo Foundation.

:Arkitex RipDrive

:Arkitex RipDrive

:Arkitex RipDrive je jednoduché workflow obsahující Grafix Rip a NewDrive .

:Arkitex Grafix RIP

:Arkitex Grafix RIP

:Arkitex Grafix RIP je vemi výkonný Rip pro ps, pdf, eps grafické soubory. Rozšiřitelný o mnoho modulů jako je Rip2Lan, Precheck, Trapping, Sublima screening.

:Arkitex Courier

:Arkitex Courier

:Arkitex Courier je velmi výkonné řešení přenosu novinových stran pro rozlehlou a komplikovanou distribuční síť redakcí a tiskových provozů. Podporuje jednoduché a vícenásobné pdf strany. Jeho ovládání je velmi jednoduché a intuitivní i pro velmi stresové situace.

:Arkitex Foudation

:Arkitex Foudation

:Arkitex Foudation je základní ,startovací verze workflow pro novinový provoz, s možností pozdějšího rozšíření na plnou verzi. Umožňuje plánování výroby, náhledy stran, rastrování/ripování stran (Grafix RIP),layout desky, řízení CTP (NewsDrive).

:Arkitex Autoplan

:Arkitex Autoplan

:Arkitex Autoplan je modul pro spojení s plánovacím systémem tiskových strojů .

:Arkitex Autoink

:Arkitex Autoink

:Arkitex Autoink je modul pro přednastavení řízení barevníků tiskových strojů

:Arkitex Director

:Arkitex Director

:Arkitex Director je řešení pro komplikovaný tiskový provoz s možným propojením s různými tiskovými systémy a stroji. Ve spojení s výkonými Grafix Ripy pro rastrování stran a NewsDriveX pro řízení CTP tvoří velmi výkonné a flexibilní workflow v novinové oblasti. Vyspělé možnosti plánování produkce umožňují nastavit vysoce automatizované prostředí s maximální kontrolou a bezpečností.

1