Měřící technika Techkon

Techkon SpectroDens

Techkon SpectroDens

Techkon SpectroDens nové generace je moderní víceúčelové měřící zařízení spojující všechny přednosti moderních měřících technologií do kompaktního mobilního příručního přístroje. V současné době je měření denní praxe pro dosažení kvality tisku. Přesnost měření každého přístroje je určována kvalitou snímání měřeného obrazu a kvalitou matematického vyhodnocení naměřených hodnot. Obě tato kritéria splňuje SpectroDens New Generation na nejvyšší úrovni.

Techkon Dens

Techkon Dens

DENS je všestranný, moderní měřicí zařízení a je výsledkem 30-ti let zkušeností, které společnost TECHKON, jako dlouhodobě zavedená společnost v oblasti vývoje a výroby vysoce kvalitních technologií pro spektrální měření získala.
DENS byl navržen na základě čtyř silných zásad pro dokonalé měřicí zařízení.

Techkon SpectroPlate

Techkon SpectroPlate

Techkon SpectroPlate je moderní měřící zařízení spojující všechny přednosti moderních měřících technologií do kompaktního mobilního příručního přístroje. Přesnost měření každého spectrodenzitometru je určována kvalitou snímání měřeného obrazu a kvalitou matematického vyhodnocení naměřených hodnot. Obě tato kritéria splňuje SpectroPlate na nejvyšší úrovni.

Měřící technika Techkon

Měřící technika Techkon

Německá společnost Techkon je předním výrobcem měřící techniky a přístrojů pro polygrafii.

1