Polygrafický materiál Ofsetové tiskové desky Analogové ofsetové desky

Ofsetové desky se spektrem citlivosti v oblasti UV světla. Vhodné pro použití klasickou technologií předtiskové přípravy a CTcP /CTP systémů basysPrint a AMSKY. Tisková oblast použití je akcidenční a novinová.

Ochranné osvětlení není potřeba, lze s nimi pracovat za denního světla (pouze je třeba eliminovat UV složku záření).

AGFA Aluva P

AGFA Aluva P

Ofsetová deska :Aluva P je pozitivně pracující deska vyvinutá pro účely  Computer-to-Conventional-Plate (CtCP). Představuje vysoký standard kvality a je pro svoji stabilitu a výdržnost široce používána.  Vykazuje velmi vysoký kontrast  a je určena pro práce  s rastrem do 200 lpi (80 lpcm).Je vhodná i pro  stochastické rastrování. Její výdržnost dosahuje 150 000 výtisků bez zapečení. Po vypálení vydrží až 1 milion a je použitelná i pro UV barvy.    

Agfa Zenith N 61

Agfa Zenith N 61

Jedná se o negativně pracující tiskovou desku pro novinovou a akcidenční výrobu středních a vyšších nákladů.

EXCELLENT UV CTP tisková deska

EXCELLENT UV CTP tisková deska

Tato vysoce kvalitní UV-CTP ofsetová deska splňuje všechny požadavky současné UV-CTP technologie. Vyznačuje se vysoce kvalitním hliníkovým substrátem, komplexní zrnitou strukturou galvanicky oxidovaného povrchu. Daný  typ vyniká vysokou citlivostí a excelentní reprodukcí bodu. Je kompatibilní se všemi významnými UV-CTP systémy a vyvolávacími automaty na trhu.

Agfa Zenith N 555

Agfa Zenith N 555

Jedná se o negativně pracující tiskovou desku pro akcidenční výrobu, kterou firma Valido Pre-Press s.r.o. používá především pro CTcP systém firmy Punchgraphix řady basysPrint UV-Setter, kde je zdrojem světla UV-lampa.

1