AURORA 1200 SERIES Thermal / UV

AURORA 1200 CtP. Maximální velikost desky je 1470 × 1180mm, min. 650 × 550 mm. Kompaktní CTP  AURORA 1200 je postavena pomocí modulů s minimem obslužných servomotorů pro činnost laserového záznamového systému. Minimum pohyblivých části je poháněno pneumaticky, což minimalizuje jejich opotřebení. Laserová skříň s dynamickým ostřením. Keramický povrch bubnu. Vysoce přesný externí buben je hladký s keramickým povrchem, který zaručuje bezchybnou funkci i vzhled. Konstrukce umožňuje automatický i ruční provoz. Přesný a spolehlivý upínací systém desek zajišťuje registrační přesnost až 50 mikronů. Tím je eliminován ztrátový čas při seřizování na tiskovém stroji.    

AURORA 1200 CtP. Maximální velikost desky je 1470 × 1180mm, min. 650 × 550 mm. Kompaktní CTP AURORA  je postavena pomocí modulů s minimem obslužných servomotorů pro činnost laserového záznamového systému. Minimum pohyblivých části je poháněno pneumaticky, což minimalizuje jejich opotřebení. Laserová skříň s dynamickým ostřením. Keramický povrch bubnu. Vysoce přesný externí buben je hladký s keramickým povrchem, který zaručuje bezchybnou funkci i vzhled. Konstrukce umožňuje automatický i ruční provoz. Přesný a spolehlivý upínací systém desek zajišťuje registrační přesnost až 50 mikronů. Tím je eliminován ztrátový čas při seřizování na tiskovém stroji.
Vlastnosti: energeticky úsporné zařízení, vysoká stabilita a dokonalá kvalita výstupu. Možnost volby mezi UV a termální technologií. Možnost automatického nakládání a vykládání desek. V kombinaci s autoloaderem, procesorem a stohovačem může AMSY Aurora 1200 dosáhnout plnoautomatického provozu.
K obsluze celého výrobního procesu je zapotřebí pouze jeden operátor.

Aurora 1200 může být v provedení jak termálním, tak i v UV. Může tedy zpracovávat buď termální nebo konvenční UV desky.