Společnost VALIDO PRE-PRESS, s.r.o. nainstalovala další v řadě CTP zařízení firmy AMSKY. Tentokrát byla obchodním dodavatelem společnost Fujifilm a zákazníkem tiskárna TG TISK s.r.o., která rovněž provozuje grafické studio a vydavatelství. Společnost sídlí v Lanškrouně a nabízí velmi komplexní služby ve vysoké kvalitě. Svým zákazníkům nabízí co nejlepší produkt a servis s ním spojený.

TG TISK vytváří ty nejlepší podmínky pro své zákazníky a obchodní partnery a zároveň pozitivně přispívá ke zkvalitnění životního prostředí. Investice do nového CTP zařízení je tak plně v souladu s firemní politikou snižování spotřeby energií a surovin tak jak to odpovídá vědeckým a technickým trendům.

Instalované CTP zařízení se skládá z osvitové jednotky EM Setter T256S s nakladačem tiskových desek SCL. Jedná se o obchodní označení Fujifilmu pro CTP zařízení firmy AMSKY, která mají na našem trhu významné zastoupení.

CTP zařízení spolupracuje s workflow XMF společnosti Fujifilm.

Použita je ekologická technologie bezprocesních tiskových desek Superia ZE. Odpadá tím vyvolávací automat a chemie.

Osvitová jednotka je vybavena rovněž registračním děrovacím systémem Ryobi 780.

Společnost VALIDO rovněž zajistila plnou aplikační podporu a realizaci procesní kalibrace pro instalaci CtP AMSKY EM setter 256X SCL.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -