Ofsetová a digitální Tiskárna Daniel je moderní polygrafická firma, která nabízí kompletní zpracování tiskovin. Zaměřuje se především na tisk náročnějších publikací jako je tisk katalogů, tisk knih, tisk brožur, tisk kalendářů, tisk výročních zpráv, tisk luxusních papírových tašek, tisk desek s chlopní a dalších tiskovin. Tiskne ale rovněž vizitky, letáky, plakáty a další tiskoviny. Na polygrafickém trhu působí již přes dvacet let, kdy se transformovali z malé "garážové" tiskárny, až po dnešní středně velkou ofsetovou a digitální tiskárnu, která je ve výrobě zcela soběstačná.
Tiskárna Daniel zakoupila na jaře letošního roku pro předtiskovou přípravu zcela novou digitální technologii v podobě CTP PlateRite 4600Z, která pokrývá nejvyšší požadavky na kvalitu a produktivitu výroby.
PlateRite série 4600 je pokračovatelem dosavadního úspěšného CTP PlateRite 4300E/S.
K dispozici jsou tři verze (4600E/S/Z). PT-R 4600Z, vlajková loď pro formát B2, dosahuje produktivity až 33 desek (724 x 615mm, 2,400 dpi) za hodinu. Pracuje s 64 laserovými diodami. Lze zpracovávat desky od formátu 324 x 330 mm do 830 x 660 mm.
K dispozici je i řešení pro zcela malý formát (270 x 330 mm).
Řada PlateRite, představená v roce 1995, je dobře známá a široce používaná v dnešním polygrafickém průmyslu po celém světě. Bylo vyrobeno více než 22 000 jednotek Screen CTP na základě filozofie učinit ze spolehlivosti a kvality prioritu číslo jedna. Přesné strojírenství je srdcem těchto CTP produktů. Kvalita CTP SCREEN zařízení závisí na konzistenci výroby, která je založena na
-Vysoké přesnosti expoziční laserové technologie
-Úzké integraci hardwaru a softwaru
-Výběru automatizovaných systémů a
-Vhodného přizpůsobení všem velikostem tiskových desek, které jsou aktuálně dostupné na trhu.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -